Šalmukų privalumai mažiesiems lyginant su kitais galvos apdangalais

0
2011

Iš visų vaikiškų galvos apdangalų kepurė-šalmukas išsiskiria savo funkcionalumu, dėl kurio ją vertina ir tėvai, ir vaikai. Šis modelis, į kasdienę madą atėjęs iš sporto garderobo, užėmė tvirtą vietą populiariausių stilių reitinge ir nekintamai keliauja iš vienos mados kolekcijos į kitą.

Stiliaus ypatybės

Kepurės-šalmukai vaikams yra modelis „du viename”. Ji vienu metu atlieka kepurės ir šaliko funkcijas, sandariai uždengia kaklą, pakaušį ir ausis. Kai kurie modeliai dėl ilgos ir plačios apatinės dalies nuo šalčio paslepia ir krūtinę, nugarą bei pečius. Bus sunku rasti geresnį variantą aktyviems vaikams.

Be to, platus šalmukų pasirinkimas leidžia rasti tinkamiausią variantą visiems skoniams ir poreikiams. Įvairios prekių ženklų kolekcijos siūlo tiek klasikinius, tiek modernius šalmukus. Juos taip pat galite įsigyti ir internetinėje parduotuvėje, pavyzdžiui, sterntaler.lt.

Kepurių-šalmukų privalumai lyginant su kitais galvos apdangalais

  • Lengva užsidėti. Šalmukuose nėra užsegimų, raištelių, kniedžių ir kitų užsegimo elementų. Vaikas gali lengvai savarankiškai užsidėti kepuraitę darželyje arba namuose, eidamas pasivaikščioti. Tėvams ir pedagogams kepurė-šalmukas padeda taupyti laiką ir nervus. Juk norint suruošti mažąjį šmaikštuolį pasivaikščiojimui, reikia kantrybės. Ką jau kalbėti apie visos darželio grupės subūrimą.
  • Patogumas ir patikimumas. Drabužiai vaikams turi būti patogūs, praktiški ir labai šilti. Kepurės-šalmukai apsaugo net ir nuo stipraus vėjo, tačiau netrukdo intensyviai judėti. Jie, skirtingai nei šalikas, neišsitraukia, atidengdamos ausis, kaip kartais nutinka su kitų stilių kepurėmis. Vaikas gali bėgioti kiek nori, važinėtis dviračiu, nesiblaškydamas dėl to, kad reikia taisyti drabužius. O tėvai bus ramūs, žinodami, kad jų vaikui nėra šalta.
  • Apsauga nuo peršalimo ligų. Įprastai manoma, kad vaikai suserga dėl hipotermijos. Dėl to tėvai stengiasi vaikus apvilkti kuo šilčiau, kai tik termometro rodyklė nukrenta žemiau nulio. Tačiau per šilta, nekvėpuojanti kepurė ir šalikas, kuriuose vaikas perkaista, taip pat gali išprovokuoti peršalimo ligas. Kepurės-šalmukai išlaiko šilumą dėl ypatingo mezgimo ir membraninės izoliacijos ausų srityje. Jei lauke atšils, vaikui vis tiek bus patogu, nes šie gaminiai leidžia odai kvėpuoti.