Santykiai: kokias klaidas poros daro dažniausiai?

0
249

Nieko keista, kodėl santykiai yra viena populiariausių temų: darnių, gražių ir kokybiškų santykių norime visi, todėl nuolat ieškome informacijos apie tai, kaip tokius sukurti. Visgi, kalbant šia tema, nereikia pamiršti ir to, kad egzistuoja tam tikros klaidos. Milijonai žmonių visame pasaulyje kasdien daro klaidas, o vėliau dėlto dažniausiai tenka nusivilti. Visgi, jei tam skirsite šiek tiek daugiau dėmesio ir pasidomėsite, kokios klaidos yra daromos dažniausiai, labai tikėtina, kad patys sumažinsite jų tikimybę. Taigi, kviečiame susipažinti su dažniausiai daromomis klaidomis. 

Leidžiama įsigalėti rutinai

Daugelis žmonių, o taip pat ir santykių ekspertų pripažįsta, kad rutina yra vienas didžiausių santykių priešų. Tad ypač didelė klaida, kurią, deja, daro dauguma, yra ta, kad leidžia įsigalėti rutinai. Taigi, jei norite mėgautis iš tiesų kokybiškais santykiais, būkite atsargūs ir neleiskite rutinai įsigalėti. Gera žinia ta, kad tai padaryti nėra jau taip ir sunku, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio: tiesiog kuo dažniau išbandykite naujus sprendimus, rinkitės erdves, kuriose dar niekada nebuvote. Puikiu pasirinkimu gali tapti ir prekės suaugusiems, kurios paįvairins jūsų gyvenimą.

Leidžiama mažai laiko kartu

Ne paslaptis, kad šių dienų visuomenė yra įvardijama kaip itin užimta ir turinti daug įvairių įsipareigojimų. Ir nors tai leidžia siekti mums ypač įvairių uždavinių, verta atkreipti dėmesį ir tamsią medalio pusę – tai gali turėti neigiamos įtakos mūsų santykiams. Dėl pernelyg didelio užimtumo, nemaža dalis porų per mažai laiko leidžia kartu. Taigi, iškyla grėsmė santykiams. 

Neaptariami svarbūs klausimai

Dar viena klaida, kurią daro didelė dalis porų yra ta, kad neaptaria itin svarbių klausimų. Neretai poros leidžia įvykiams klostytis savaime, manydami, kad ir labai svarbūs klausimai išsispręs patys. Tačiau taip paprastai nenutinka ir dėlto vėliau tenka sulaukti nemalonių staigmenų, kurios pablogina santykius.

Taigi, belieka tik daryti išvadą, kad, jei norite ypač kokybiško bendravimo su savo partneriu, turėtumėte vengti šių klaidų – rutinos įsigalėjimo, mažai laiko kartu ar svarbių klausimų neaptarimo. Įdėkite šiek tiek pastangų ir mėgaukitės itin maloniais santykiais.