Kokius batus darbui pasirinkti?

0
342

Tikriausiai kasdien savo darbe nueinate tūkstančius žingsnių. Todėl svarbiausias jūsų darbinės aprangos elementas turėtų būti tinkama ir patogi avalynė. Tačiau patogius batus vaikščiojimui, nepriklausomai nuo jūsų darbo pobūdžio, rasti nėra lengva. Bet nesijaudinkite – mes esame čia, kad jums padėtume. 

Jūsų darbo avalynė tikrai bus patogi, jei žinosite, iš kokios parduotuvės ją pirkti. Tačiau dabar pažvelkime į svarbius aspektus, kurie ir užtikrina darbo avalynės patogumą ir kokybiškumą.

Batai darbui – kokiomis savybėmis jie turėtų pasižymėti?

Patogūs batai darbe ne visada žavi savo madinga ir stilinga išvaizda, nors darbinių batų dizaineriai tikrai stengiasi įgyvendinti ir tai! Tačiau šiandien mes ne apie tai, o apie pagrindines gerų darbinių batų savybes.

Daug vietos pirštams

Svarbu įsigyti batus, kurie tiktų jūsų pėdai iškart išėmus iš dėžutės, nes mąstymas, kad jie nauji ir dar turi prasitampyti – žalingas jūsų pėdoms. Batų pirštai turi turėti pakankamai vietos laisvai judėti.

Tinkamas amortizacijos lygis

Batų amortizacija yra atsakinga už gebėjimą sugerti smūgio jėgą. Patogūs batai ilgoms darbo valandoms gali būti ir lengvi, ir maksimaliai amortizuojantys. Amortizacijos kiekis reiškia, kiek atramos jūsų batai suteiks jums einant.

Tinkama oro cirkuliacija

Nėra jokių abejonių, kad būtent drėgmės turi įtakos pūslių ant kojų atsiradimui. Nesvarbu, ar tai būtų vidinė drėgmė (prakaitas), ar išorinė drėgmė (lietaus ar kitas vanduo), žinome, kad drėgna oda yra labiau linkusi pasižeisti, todėl tinkama oro cirkuliacija batuose labai svarbi.

Atminkite, kad ši savybė priklauso nuo batų viršutinės dalies medžiagų ir gamybos technologijų. Pavyzdžiui, negalima tikėtis, kad dirbtinė oda ar guma užtikrins ventiliaciją. Geriausiai vėdinasi batai iš natūralių medžiagų, įskaitant tikrą natūralią odą.