Skolininkas pabėgo į užsienį? Nesijaudinkite, skolų išieškojimas užsienyje jums padės

0
157

Skolas susigrąžinti ne visada taip paprasta, kaip atrodo. Nepaisant to, kad daugelis mūsų tikisi skolas susigrąžinti greitai ir lengvai, galima pastebėti, jog nemaža dalis žmonių susiduria su nemokiais skolininkais, kartais net bandančiais bėgti į užsienyje vien tam, kad išvengtų skolų grąžinimo. Kaip elgtis tokiais atvejais? Ką daryti, kai jūs norite susigrąžinti skolas, o skolininkas – bėga? Jei norite susigrąžinti skolas, kreipkitės dėl skolų išieškojimo. Skolų išieškojimas užsienyje yra gana dažnai pasirenkama paslauga dėl akivaizdžios priežasties – neretai gana sunku rasti skolininką, jei šis pabėga į užsienį. Tačiau nesijaudinkite, jei turite reikiamus dokumentus, jog įrodytumėte, kad yra skola, tuomet tikrai skolų išieškojimas galės jums padėti ir susigrąžinsite prarastą sumą.

Dėl kokio dydžio sumų galima kreiptis?

Skolų išieškojimas gali būti vykdomas nuo bet kokios sumos, kartais sumos net nesiekia 100 eurų. Reikia pripažinti, kad ne visada skolinant didesnes sumas sunku jas susigrąžinti. Pasitaiko, kad ne tik sudėtinga susigrąžinti paskolinus mažą sumą, bet ir kai kurie klientai neapmoka nedidelių sumų, tokiais atvejais taip pat prireikia skolų išieškojimo. Tad nesijaudinkite, net jei skolininkas skolingas mažiau nei 100 eurų, vis tiek galite drąsiai kreiptis dėl skolų išieškojimo ir susigrąžinti pinigus.

Kokios alternatyvos?

Skolų išieškojimas užsienyje yra vienas iš dažniausiai pasirenkamų būdų, kaip susigrąžinti pinigus, tačiau galimi ir kiti variantai. Vienas jų – skolų pirkimas. Kai kuriais atvejais žmonės taip pavargsta nuo skolininkų, jog jiems atrodo, kad vienintelis būdas, kaip išvengti viso to proceso yra skolos pardavimas. Tokiais atvejais skolų pirkimas pasitarnauja. Reikia pripažinti, kad skolų išieškojimas galbūt ir nėra varginantis procesas klientui, tačiau vis tiek gali kelti stresą. Todėl nenuostabu, jog kai kuriais atvejais žmonės kreipiasi dėl skolų pirkimo. Reikia pripažinti, jog pasitaiko ir kitokių scenarijų, kai kurie tiesiog nurašo skolas. Visgi toks sprendimas yra gana liūdnas, kadangi tai reiškia, jog ne tik skriaudžiate save, bet ir rodote skolininkų, kad jis gali išsisukti tokiose situacijose.