Apsaugokite savo namus: svarbiausi saugos patarimai

0
216

Jūsų namų saugumas yra labai svarbus norint apsaugoti jus, jūsų šeimą ir jūsų daiktus. Nesvarbu, ar esate namo savininkas, ar nuomininkas, galite imtis tam tikrų veiksmų, kad užtikrintumėte savo namų saugumą. Apžvelkime keletą veiksmingiausių būdų, kaip apsaugoti savo namus, ir kaip apsaugos sistemos gali padėti.

Apsaugos sistemos – kas tai?

Apsaugos sistemos įrengimas yra vienas veiksmingiausių būdų apsaugoti savo namus. Apsaugos sistemų būna įvairių formų ir sudėtingumo lygių: nuo paprastų sistemų su judesio jutikliais ir durų / langų jutikliais iki pažangesnių sistemų su kameromis ir veido atpažinimo technologijomis. Tinkamiausia sistema priklausys nuo jūsų namų dydžio, saugumo grėsmių jūsų gyvenamoje vietoje ir žinoma – jūsų biudžeto

Šiuolaikinės apsaugos sistemos ne tik užtikrina ramybę ir stebi įsilaužimo atvejus, bet ir gali būti naudojamos kitiems tikslams, pavyzdžiui, termostatų valdymui nuotoliniu būdu, dūmų ir anglies monoksido lygio stebėjimui ir net šviesų valdymui balso komandomis. Be to, yra įvairių rūšių stebėjimo paslaugų, kurias visą parą teikia specialistai, galintys avarijos atveju įspėti vietos teisėsaugos institucijas.

Namų automatizavimo saugumo sprendimai

Kitas būdas užtikrinti namų saugumą – namų automatizavimo sprendimai, pavyzdžiui, išmaniosios spynos, vaizdo durų skambučiai arba išmaniosios apšvietimo sistemos. Išmaniosios spynos suteikia papildomą saugumo lygį, nes leidžia užrakinti arba atrakinti duris nuotoliniu būdu iš bet kurios vietos naudojant programėlę išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje. Vaizdo durų skambučiai turi įmontuotas kameras, kad prieš atidarydami duris matytumėte, kas yra prie jų – tai ypač naudinga, jei gaunate siuntinius arba sulaukiate svečių, kai nieko nėra namie.

Išmaniosios apšvietimo sistemos leidžia nuotoliniu būdu iš bet kurios vietos valdyti apšvietimą naudojant programėlę išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje, taip suteikiant papildomą apsaugos lygį, atbaidant potencialius įsilaužėlius ir taupant energiją, nes šviečia tik tada, kai reikia.

Saugos patarimai ir gudrybės

Be investicijų į saugumo sprendimus, tokius kaip signalizacijos sistemos ar namų automatizavimo įrenginiai, yra ir kitų paprastų patarimų ir gudrybių, kurie padės užtikrinti jūsų namų saugumą: visada užrakinkite visas duris, kai išeinate iš namų; išorinėse duryse sumontuokite užraktus; įsitikinkite, kad langai yra patikimai užrakinti; naudokite laikmačius, kad išjungtumėte ir įjungtumėte šviesas, kai esate išvykę; reguliariai genėkite gyvatvores ir krūmus aplink langus ir duris; niekada neslėpkite raktų lauke (po durų kilimėliais ir gėlių vazonais); prie įėjimo į namą įrenkite judesio jutiklių prožektorius; persikraustydami į naują būstą pakeiskite spynas;

investuokite į seifą vertingiems daiktams; įėjimo duryse įrenkite akutę; pasenusias spynas pakeiskite moderniomis be rakto įėjimo spynomis; garažo duris visada laikykite uždarytas; atsikratykite prie namų susikaupusio seno pašto ar laikraščių (tai signalizuoja apie nebuvimą); neskelbkite atostogų planų internete, kol negrįšite iš kelionės (tai signalizuoja apie nebuvimą).

Daugiau informacijos: https://www.bsg.lt/produktai/paslaugos-verslui/