Biuro valymas: Kurios vietos dažniausiai yra pamirštamos?

0
222

Švaros palaikymas biuruose tampa vis svarbesnis, kad būtų išsaugota sveika darbo aplinka. Tačiau yra tam tikrų biuro vietų, kurios dažnai lieka neišvalytos arba į jas nekreipiama dėmesio. Šiame blogo įraše apžvelgsime, kurios biuro vietos dažniausiai apleidžiamos valant ir kaip darbuotojai gali padėti užtikrinti, kad jos išliktų švarios ir neužkrėstos mikrobais ir turėtų estetišką vaizdą.

Baldai ir įranga: būtina periodiškai valyti dulkes

Nenuostabu, kad stalai ir kiti baldai laikui bėgant gali kaupti dulkes ir mikrobus, tačiau šie daiktai biure dažnai lieka neišvalyti. Tai ypač aktualu, jei ant stalo yra kokių nors elektroninių prietaisų, pavyzdžiui, kompiuterių ar telefonų, nes juos reikia valyti ypač kruopščiai, kad jie nebūtų sugadinti. Pabandykite kas kelias savaites nuvalyti stalą anti bakterinėmis servetėlėmis. Tas pats pasakytina ir apie kitus baldus, pavyzdžiui, kėdes, dokumentų spintas, lentynas ir pan.

Šviesos jungikliai ir durų rankenos

Šviesos jungikliai ir durų rankenos yra vieni iš dažniausiai liečiamų paviršių biure, tačiau jie taip pat yra vieni nešvariausių! Įsitikinkite, kad šie paviršiai reguliariai nuvalomi anti bakteriniu tirpalu, kad mikrobai neplistų po darbo vietą. Jei ant šių paviršių matote pirštų atspaudų ar dėmių, geriausia juos iš karto greitai nuvalyti ir atsargiai dezinfekuoti.

Vėdinimo angos

Visi žinome, kaip svarbu išlaikyti švarias ventiliacijos angas, nes jos padeda cirkuliuoti orui visoje patalpoje – ir biurai neturėtų būti išimtis. Oro angos gali lengvai užsikimšti dulkėmis ir šiukšlėmis, todėl pasirūpinkite, kad jos būtų reguliariai išsiurbiamos dulkių siurbliu arba nuvalomos tinkamu valikliu. Tai padės užtikrinti, kad visi biure kvėpuotų kokybišku oru, o ne alergenais ar mikrobais. Tad nepamirškite ir patalpų vėdinimo atidarius langą. Tai svarbu net ir žiemos metu.

Naujus metus pradėkite švarioje aplinkoje

Švaros palaikymas biure yra naudingas ne tik darbuotojų produktyvumui, bet ir bendrai sveikatai ir saugumui. Jei kokybės pasiekti negalite patys, Jums padėti gali topclean valymo paslaugos verslui. Tai profesionalūs valymo specialistai, kurie padės užtikrinti, kad visos jūsų biuro patalpos būtų švarios, be dulkių, mikrobų ir purvo.