Kur talpinti skelbimą, kad pavyktų greičiau parduoti?

0
333

Planuojate ką nors parduoti, tačiau laikas eina, tačiau niekas nesidomi Jūsų skelbimu? Tikėtina, kad arba jis nėra tikslus, arba kaina – didelė, galiausiai, galbūt talpinimo vieta nėra pati geriausia. Juk norint, kad skelbimai tikrai būtų efektyvūs – reikia pasirūpinti smulkmenomis, kurios apima tiek jo aprašymą, tiek jo talpinimo vietą.

Greičiausiai – internete

Nors šiuo metu skelbimai laikraščiuose pasirenkami vis rečiau, tačiau kai kurie žmonės vis dar talpina tekstus čia, kadangi tikisi, kad taip pavyks pasiekti tikslinį klientą. Visgi, šiais laikais internetu naudojasi net ir labai senyvo amžiaus asmenys, tad natūralu, kad rasti žmogų, kuriam būtų aktualus jūsų pasiūlymas internete – kur kas paprasčiau. Galiausiai, tai yra galimybė sutaupyti daug laiko. Juk šiuo metu skelbimai internete pildomi labai greitai, kadangi pačiam nereikia detaliai aprašyti kiekvieno parduodamo daikto, kadangi yra specialios formos, kurias užpildžius – atsiras patrauklus skelbimas, kuris padės žmogui surasti visą jam reikalingą info.

Kuo daugiau skelbimų

Žinoma, taip pat pasiekti didesnį skaičių žmonių ir tuo pačiu kur kas greičiau susipažinti su potencialiu pirkėju galima ir tokiu atveju, kai bus talpinamas didesnis skelbimų skaičius. Tai yra – kuo daugiau skirtingų portalų laukia Jūsų informacijos apie parduodamą daiktą, o gal ir siūlomą paslaugą.

Galima rasti tokius portalus, kurie yra puikiai visiems žinomi, kurie talpina labai didelius kiekius skelbimų. Tačiau reikia nepamiršti ir mažesnių, kurie dažniausiai termiškai vienija tam tikrus pasiūlymus. Kuo daugiau skelbimų bus patalpinta – tuo didesnė tikimybė, kad Jūs ne tik greičiau rasite savo klientą, tačiau ir uždarbis bus pats geriausias.

Skelbimai yra mokami?

Kai kurie portalai siūlo talpinti skelbimus visiškai nemokamai, kai tuo tarpu kiti įkainoja savo paslaugas. Žinoma, nei vienas, nei kitas portalas dažniausiai nėra geresnis vienas už kitą, nebent  papildomai siūlomos skelbimo iškėlimo ir panašios paslaugos. Tačiau ir šiuo atveju galioja taisyklė, kad dažniausiai verta patalpinti didesnį kiekį, kadangi tai leis būti ramiu, kad jūsų prekę pamatys ir kur kas daugiau žmonių.

Patrauklus skelbimo kūrimas

Jeigu norite, kad skelbimai tikrai būtų matomi ir tuo pačiu pavyktų kuo daugiau tikslinių klientų sudominti Jūsų pasiūlymu – siūlome jums pasikliauti keliais patarimais, kuriuos pateiksime žemiau. Tikimės, kad tai supaprastins pardavimą.

  1.     Pirmiausia daugelis pamiršta tai, kad realios nuotraukos labai būtinos. Visada galima rasti internete tokias, kurios atrodo gražesnės, daiktas pateiktas patraukliau. Tačiau daugeliui žmonių reali situacija ir tuo pačiu vizualinis jos pateikimas – tai, ko reikia.
  2.     Visada siūlome palikti derėjimosi galimybę. Nors Lietuvoje tai nėra gaji praktika, tačiau bet kuriuo atveju tikrai apsimoka, kadangi tai dažniausiai įtraukia žmones ir skatina pirkti.
  3.     Siūlome kuo detaliau aprašyti tai, ką siūlote. Žinoma, ne kiekvienas turi gerus rašytojo gebėjimus ir kai kuriems tokie aprašymai yra labai varginantis darbas. Tačiau tikrai vertas dėmesio bei laiko. Paprasčiausiai kuo detaliau aprašysite – tuo, tikėtina, kad pavyks sulaukti daugiau klientų.
  4.     Jeigu yra – būtinai reikia nurodyti visus galimus brokus. Tai dažniausiai žmogus, kuris domisi preke, suteikia kur kas daugiau pasitikėjimo jumis ir tuo pačiu daiktu.
  5.     Reikia sutikti ne tik pasitarti telefonu, tačiau ir suorganizuoti sutikimą, kuris dažniausiai išsklaido visas abejones.

Parduoti nėra sunku, tačiau pirmiausia tam būtinas geras skelbimas ir tuo pačiu tinkama jo talpinimo vieta.

nemokami skelbimai