Darbo paieškos ir CV vertė skaitmeniniame amžiuje

0
262

Skaitmeniniame amžiuje darbo paieška ir gyvenimo aprašymai tapo svarbesni nei bet kada anksčiau. Internete patogu tyrinėti potencialius darbdavius ir rasti informacijos apie tai, ką jie vertina kandidatuose į darbą, o darbdaviams taip pat lengviau greitai peržiūrėti šimtus gyvenimo aprašymų. Tačiau ką darbdaviai labiausiai vertina kandidatuose į darbą, kas jiems svarbiausia?

Ką darbdaviai labiausiai vertina

Darbdaviai ieško kandidatų, kurie išsiskirtų iš kitų. Jie nori žmogaus, kuris galėtų ateiti į jų organizaciją ir savo įgūdžiais bei žiniomis iš karto daryti teigiamą įtaką. Jie ieškos organizuoto ir gebančio efektyviai valdyti darbo krūvį, taip pat turinčio reikiamus techninius įgūdžius ir kvalifikaciją žmogaus. Jie taip pat vertina žmones, kurie yra motyvuoti, gali dirbti savarankiškai ir turi gerų bendravimo įgūdžių.

Dauguma įmonių ieško kandidatų, kurie demonstruoja lojalumą, atsidavimą ir įsipareigojimą organizacijai, kurioje dirba, todėl būtinai tai parodykite savo gyvenimo aprašyme. Pabrėžkite bet kokią ankstesnę darbo patirtį ar savanorišką veiklą, kuri įrodo, kad pasižymite šiomis savybėmis; tai išskirs jus iš kitų kandidatų. Būtinai įsitikinkite, kad jūsų CV parašytas gerai, tvarkingai ir be klaidų; rašybos klaidos – tai didelis trūkumas.

CV svarba

Jūsų CV kūrimas – tai galimybė padaryti puikų pirmąjį įspūdį potencialiems darbdaviams. Ji turėtų būti pritaikyta kiekvienam darbui, į kurį pretenduojate, kad darbdaviai matytų, kokie įgūdžiai ir patirtis jus daro idealiu kandidatu. CV taip pat turėtų būti pridėtas motyvacinis laiškas, kuriame išsamiau aprašoma jūsų kvalifikacija ir paaiškinama, kodėl galėtumėte būti tinkamas šiam darbui.

Kas svarbiausia darbuotojams

Daugeliui darbuotojų atlyginimas yra vienas svarbiausių veiksnių renkantis darbą ar darbdavį. Tačiau atlyginimas nėra vienintelis veiksnys svarstant darbo galimybes – prieš priimant sprendimą reikėtų atsižvelgti ir į kitus veiksnius, pavyzdžiui, įmonės kultūrą, išmokų paketus, atostogas, darbo saugumą ir lankstų darbo grafiką. Be to, darbuotojai turėtų atsižvelgti į tai, kiek laiko jiems užtrunka nuvykti iš namų į darbą, taip pat į visas su kelione į darbą susijusias išlaidas. Visa tai yra svarbios aplinkybės būsimiems darbuotojams vertinant darbo pasiūlymus.

Kitaip tariant, turite atrasti savo vietą darbo rinkoje ir nuspręskite, kas jums svarbiausia. Svarbu ištirti potencialius darbdavius ir įsitikinti, kad jūsų gyvenimo aprašymas atspindi jūsų įgūdžius, patirtį. Prieš siunčiant įsitikinkite, jog galite įmonei kokybiškai atlikti darbus. Taip pat atminkite, jog reikia ne tik imti bet ir duoti naudą.