Kas yra dovanų kuponas ir kuo jis skiriasi nuo įprastos dovanos?

0
321

Ar kada nors buvote pakviesti į gimtadienio vakarėlį, vestuves ar kūdikio sutiktuves, tačiau nežinojote, ką padovanoti šiam ypatingam žmogui? Jei taip, tikriausiai esate girdėję apie dovanų kuponus. Tačiau kas yra dovanų kuponai ir kuo jis skiriasi nuo įprastos dovanos? Panagrinėkime.

Kas yra dovanų kuponas?

Dovanų kuponas iš esmės yra išankstinio mokėjimo čekis, kurią galima naudoti prekėms ar paslaugoms iš konkrečių mažmenininkų įsigyti. Taigi užuot dovanoję žmogui tikrą daiktą, pavyzdžiui, drabužius ar virtuvės prietaisus, dovanodami kuponą suteikiate jam galimybę pačiam išsirinkti dovaną. Tai puikus būdas parodyti žmogui, kad jis jums rūpi, ir nereikės spėlioti, kokios dovanos jam gali patikti.

Dovanų kuponai nuo tradicinių dovanų skiriasi ir patogumu. Užuot ėjus į parduotuvę ir ieškojus tobulo daikto, tereikia įsigyti kuponą internetu. Jei norite, netgi galite jį suasmeninti žinutėmis ar paveikslėliais! Be to, kadangi dauguma kuponų galioja tik po kelių mėnesių (o kartais net metų!), jie puikiai tinka paskutinės minutės dovanoms, kai laiko lieka vis mažiau.

Taip pat, dovanų kuponai yra puikūs, nes suteikia gavėjams daugiau laisvės ir lankstumo renkantis tai, ko jie nori. Pavyzdžiui, tarkime, jūsų draugas mėgsta eiti vakarieniauti, bet niekaip negali apsispręsti, į kurį restoraną eiti – su dovanų čekiu jis gali pasirinkti bet kurią vietą, kuri tuo metu jam patinka.

Ar laisvalaikio dovanų kuponas skriesi nuo parduotuvės dovanų kupono?

Taip, jie skiriasi. Laisvalaikio dovanų čekis naudojamas patirčiai ir veiklai, pavyzdžiui, SPA dienoms ar nuotykių dienoms, įsigyti. Parduotuvių dovanų kuponą galima naudoti tik tam tikrose parduotuvėse arba internetinėse parduotuvėse . Kai kurie parduotuvių dovanų kuponai galioja ir keliose parduotuvėse, todėl prieš perkant svarbu patikrinti sąlygas.

Štai jums ir trumpa apžvalga, kas yra dovanų kuponas ir kuo jis skiriasi nuo įprastos dovanos.

Dovanų kuponai neabejotinai yra viena universaliausių dovanų – gimtadienio, jubiliejaus ar bet kokia kita proga! Jie suteikia dovanos gavėjams daugiau pasirinkimo galimybių ir laisvės nei įprastos dovanos, o dovanas pirkti lengviau ir patogiau nei bet kada anksčiau. Taigi, jei kada nors ieškote ko nors ypatingo, bet neturite laiko (arba žinių!) pirkti ką nors fiziškai, kodėl gi vietoj to nepasirinkus dovanų čekio? Tai gali būti puikus sprendimas!