ĮTRAUKIANTYS BEI PAMOKANTYS ROMANAI TURININGAM LAISVALAIKIUI

0
257

Šiame įtampos ir skubėjimo kupiname pasaulyje labai daug žmonių nusiraminimą randa būtent knygose. Sakoma, kad kiekviena knyga turi savo skaitytoją, o tai reiškia, kad į tuos pačius klausimus galime rasti atsakymus, skaitydami skirtingų žanrų knygas. Platų įvairiausių žanrų knygų asortimentą rasite, sekdami šią nuorodą: https://www.perkuknyga.lt/naujausios-knygos, o dabar susipažinkime su trimis įtraukiančiais kūriniais, kurie šiuo metu yra vieni populiariausių Lietuvoje.

  1. McCullough „Prisilietimas“ – romanas apie moters likimą ir meilės galią

Romanas „Prisilietimas“, kurį parašė visiems puikiai pažįstama „Erškėčių paukščių“ autorė C. McCullough, meistriškai grąžina skaitytojus į XIX a. Australiją – vietą, kurioje moteris turi tiesiog aklai paklusti likimui. Nepaisant nežinomybės bei laukimo, kurio yra persmelktas pagrindinės romano veikėjos gyvenimas, skaitant jį atgimsta viltis, kad viską į savas vietas sustatanti jėga, t. y., tikra meilė, egzistuoja. Šis jaudinantis, aistringas bei švelnus kūrinys vaizduoja sudėtingą vienos stiprios moters gyvenimą, kuris tikrai nepaliks abejingų.

Jo Nesbø „Karalystė“ – romanas apie paslaptis, šeimą ir ištikimybę

Kiekvienas mažas miestelis turi paslapčių, kurios savo dydžiu gali pranokti ir didžiausią miestą. Būtent apie tokias paslaptis kalbama ir Jo Nesbø romane „Karalystė“. Šis romanas ne tik apie du brolius, bet ir apie ištikimybę, šeimą, nepaleidžiančias praeities šmėklas ir kt. dalykus. „Karalystę“ pelnytai galima apibūdinti kaip romaną, kuris įtraukia ir nepaleidžia nuo pat pirmojo iki pat paskutinio jo sakinio.

  1. Hoover „Mes dedame tašką“ – romanas apie sprendimus, kurie gali nulemti vaikų gyvenimą

Romanas „Mes dedame tašką“ skaitytojų yra apibūdinamas, kaip kūrinys, galintis pakeisti gyvenimą. Nuoširdi, jautri ir įkvepianti Lilės gyvenimo istorija aiškiai parodo, kokią įtaką tolimesniam vaikų gyvenimui gali turėti smurtas artimoje aplinkoje bei neapgalvoti tėvų sprendimai, tačiau šis romanas ne tik apie tai. Iš tiesų šis C. Hoover kūrinys yra apie stipriausias jėgas, t. y., meilę bei pasitikėjimą, ir apie tai, kad skaudžiausiai mus gali įskaudinti tie žmonės, kurie mūsų gyvenime užima itin svarbią vietą, ir kuriuos mylime labiau už gyvenimą.