KOKYBIŠKOS KŪNO PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS KIEKVIENAM

0
430

Oda yra didžiausias mūsų kūno organas, kuriam labai dažnai pamirštame skirti pakankamai dėmesio. Kasdieninė rutina bei tinkamai parinktos, kokybiškos kūno priežiūros priemonės iš Royalsperfume (čia galima rasti ne tik kūno priežiūros priemonių, bet ir aukštos kokybės kvepalų bei jų analogų) yra viskas, ko reikia, kad turėtume sveiką, pamaitintą bei švytinčią odą.

Kas yra kūno losjonai?

Kūno losjonas yra viena iš būtiniausių kūno priežiūros priemonių, kurią į savo rutiną turėtų įtraukti visų lyčių atstovai. Ši emulsija yra itin lengva. Jos sudėtyje yra lipidų (aliejai, keramidai), kurie puikiai maitina odą. Kūno losjonas yra būtina kūno priežiūros priemonė žmonėms, kurie skundžiasi sausa oda ir siekia sumažinti iš to kylantį diskomfortą.

Kuo mūsų odai yra naudingas kūno losjonas?

Kaip jau buvo minėta, kūno losjonas puikiai maitina ir drėkina sausą odą, tačiau tai nevienintelis jų privalumas. Ši kūno priežiūros priemonė reguliariai ją naudojant, minkština bei nuramina odą, padeda mažinti raukšles. Kūno losjonuose esančios odą maitinančios medžiagos gali padėti atkurti natūralią odos barjero apsaugą ir t. t.

Kaip taisyklingai naudoti kūno losjonus?

Kūno losjonais lepinti savo odą galima ir kasdien. Ši švelni kaip šilkas kūno priežiūros priemonė labai greitai įsigeria į odą, maloniai kvepia ir suteikia mūsų odai taip trokštamą pagalbą. Vis dėlto, norint puikių rezultatų naudojant kūno priežiūros priemones, reikia jas naudoti tinkamai. Primename, kad mūsų oda yra linkusi geriausiai įsisavinti kūno priežiūros priemones tada, kai yra drėgna, todėl ir losjonai turėtų būti naudojami po maudynių vonioje arba duše. Prieš paskirstant kūno losjoną ant odos, jį derėtų pašildyti, patrinant tarp delnų įspaustą nedidelį jo kiekį. Sušilusį kūno losjoną ant kūno reikia tepti mažais sukamaisiais judesiais gerai įmasažuojant į odą. Atsižvelgiant į tai, kad alkūnių ir kelių zonos įprastai būna sausesnės nei likusi kūno oda, jiems reikėtų nepagailėti šiek tiek didesnio losjono kiekio. Kelių ir alkūnių zonos kūno losjonu „palepinamos“ tokiu pačiu principu, tepant produktą ant odos ir įmasažuojant mažais sukamaisiais judesiais.