Spausdintuvų kasetės: pirkti arba pildyti?

0
399

Spausdintuvų kasetės – tai esminė spausdinimo dalis. Bet kas nutinka, kai kasetė baigiasi? Na, yra keletas variantų: galite pirkti naują, aukštos kokybės kasetę iš gamintojo arba rinktis pigesnę alternatyvą ir papildyti kasetę. Taigi, kuri iš jų yra geresnė? Šiame straipsnyje svarstysime privalumus ir trūkumus, kurie turėtų padėti jums priimti sprendimą.

Keturi pagrindiniai dalykai kuriuos turite apsvarstyti

Pirma, apsvarstykime, ar verta rinktis naujas, aukštos kokybės kasetes iš gamintojo. Brangios kasetės turi savo privalumų, pvz., jos turėtų užtikrinti aukščiausią spausdinimo kokybę, yra daug patogesnės naudoti ir rečiau sprogdžia. Tačiau pigesnės kasetės negalima atmesti dėl kainos. Paprastai jos yra geresnė pasirinktis, jei daug spausdinate.

Etoner.lt – biuro prekių, spausdintuvų, spausdintuvų kasečių parduotuvė internete. Apsilankykite!

Antra, aptarkime alternatyvą – pigesnes kasetes, kurių galima papildyti. Šis variantas gali būti patrauklus, ypač jums dažnai spausdinant. Naudoti papildytas kasetes reiškia, kad sutaupysite pinigų ir darote gerą darbą aplinkai, nes taip sumažinsite atliekų kiekį. Tačiau, kartais pigesnės kasetės gali būti prastesnės kokybės ir greitai pasibaigti.

Trečia, kokie yra svarbiausi faktoriai, atsižvelgiant renkantis spausdintuvų kasečių pildymo būdą? Pirmiausia pastebėkime spausdinimo dažnumą. Jei spausdinate nedaug, pigesnės kasetės yra neblogas pasirinkimas, o jei spausdinate daugiau, kokybiškos kasetės galbūt yra geriausias pasirinkimas.

Taip pat verta apsvarstyti savo asmenines vertybes: jei jums rūpi aplinka, turėtumėte apsvarstyti ekologiškas kasetes, kad sumažintumėte atliekų kiekį.

Kodėl pirkti internetinėse parduotuvėse yra pigiau?

Pagrindinė priežastis, kodėl internetinės parduotuvės yra pigesnės, yra ta, kad joms nereikia mokėti tiek daug mokesčių kaip fizinės parduotuvės nuoma ir išlaikymas, didelis darbuotojų skaičius ir kt. Tai reiškia, kad paprastai internetu įsigytų kasečių ir tonerių kainos bus mažesnės nei įsigytų mažmeninėje parduotuvėje.

Internete galite rasti skirtingus pardavėjus, kurie konkuruoja teikdami geriausius pasiūlymus ir akcijas. Ši konkurencija sukuria aplinką, kurioje kainos visada yra kuo mažesnės. Svarbiausia pasirinkti patikimą pardavėją, kuris dirba legaliai ir išrašo sąskaitas faktūras. Venkite neaiškių skelbimų iš fizinių asmenų.

Apibendrinant galima teigti, kad spausdintuvų kasečių atveju turite dvi galimybes: pirkti naujas, aukštos kokybės kasetes iš gamintojo arba papildyti pigesnes. Norint priimti geriausią sprendimą, reikėtų atsižvelgti į tokius veiksnius kaip spausdinimo dažnumas ir asmeninės vertybės.