Nauji BMW markės automobiliai

0
432

Daugelis vairuotojų Lietuvoje ir kitose šalyse tikriausiai galėtų nė nemirktelėję pritarti, jog turėti BMW markės automobilį yra tarsi jų svajonės išsipildymas. Šios mašinos pasižymi ypatingu vairavimo komfortu, aukšta vokiška klase, pažangiomis saugos funkcijomis, idealia stabilumo kontrole ir tobula stabdžių sistema. Beje, šios savybės būdingos net ir senesnių metų BMW markės modeliams.

 Nauji automobiliai akcijos jiems skatina įsigyti BMW transporto priemones. Naujesnių metų modeliai turi dar daugiau modernių funkcijų, pavyzdžiui, nusileidimo nuo kalno kontrolės sistemą, įspėjimą apie nukrypimą nuo eismo juostos, nusileidusią padangą, naktinio matymo režimą ir dar daug kitų. BMW garsėja kaip vienas iš prabangiausių, transporto priemones gaminančių, prekinių ženklų.

Kuo pasižymi BMW markės automobiliai?

  •         Prabanga. Kiekviena šios markės transporto priemonė kruopščiai pagaminta, tam, kad suteiktų aukščiausio lygio komfortą, stilių bei rafinuotumą. Visos gamyboje panaudotos medžiagos itin kokybiškos. Ne kiekvienas kitos markės automobilis gali pasiūlyti tokią prabangą, kokią turi BMW. Viskas, ką matote ar liečiate vairuodami BMW, buvo sukurta taip, kad atitiktų pačius aukščiausius standartus.
  •         Saugumu.  BMW inžinieriai nuolat yra naujausių saugos specifikacijų priešakyje. BMW kasmet laimi prestižinius saugumo apdovanojimus. Saugumas čia atsiranda dėl oro pagalvių visame salone, patobulintos stabdžių sistemos, įspėjimų apie nusileidusias padangas, nukrypimus nuo eismo juostų, naktinio matymo technologijos vairuojant.
  •         Serviso privalumais. Kai įsigyjate naują BMW automobilį iš salono – jums suteikiama ne tik garantija, bet ir profesionalus BMW atstovybės serviso aptarnavimas. Pirmuosius ketverius metus jums bus suteiktas visapusiškas automobilio techninės priežiūros aptarnavimas, net ir iki tokių smulkmenų, kaip, pavyzdžiui, valytuvų gumų pakeitimas.
  •         Aukšta verte. Visi vairuotojai, kurie bent kartą gyvenime turėjo BMW automobilį, tikrai gali pritarti, kad šios markės transporto priemonės turi ilgą išliekamąją vertę. Peržvelgus naudotų automobilių skelbimus, galima puikiai matyti, kad net ir senesni BMW automobiliai, retai kada atpinga ir labai ilgam išlaiko savo didelę vertę. Todėl BMW automobilis – ne tik puiki transporto priemonė jums, bet ir ideali investicija. Tikėtina, kad net ir po kelių metų, nusprendę atsinaujinti ir parduoti savo automobilį, atgausite beveik visus pinigus, kuriuos jau spėjote investuoti.