Pažintinės kelionės sakartvele: Pamatykite Nepakartojamą Kaukazo Grožį

0
1835

Kodėl verta keliauti į  Sakartvelą?

Sakartvelas, išskirtinis Kaukazo regione esantis kraštas, pasižymi stulbinančia gamta, tūkstantmečių senomo kultūra ir įspūdinga istorija. Tai puiki vieta pažintinėms kelionėms, kurios leidžia atrasti unikalų kraštovaizdį, mėgautis skaniais maisto gaminiais ir susipažinti su šios šalies draugiškais gyventojais. Jei planuojate pažintinę kelionę sakartvele, šis straipsnis suteiks jums idėjų apie tai, ką verta pamatyti ir patirti.

Pažintinės kelionės Sakartvele

Tbilisis, sakartvelų sostinė, yra puikus pradžios taškas jūsų kelionei. Šis miestas yra spalvingas, judrus ir persmelktas kultūros. Apžiūrėdami Tbilisį, pasinėrę į siauras gatveles ir stačius kalnelius, galėsite pamatyti senovės tvirtoves, garsiąją Samebos bažnyčią ir nepamirštamąjį Tbilisio botanikos sodą. Be to, ragaukite tradicinius sakartvelų patiekalus, tokius kaip khachapuri (sūrio pyragą) ir khinkali (didelius koldūnus, kuriuose yra įvairių užpildų).

Kitas įspūdingas lankytinas objektas yra Ananurio pilis. Ši didinga pilis, esanti Didžiojoje Kaukazo kalnų juostoje, puikiai atspindi sakartvelų istoriją. Jos baltos sienos ir ryškiai mėlyni kupolai yra nuostabus vaizdas. Aplankę Ananurio pilį, galėsite ne tik mėgautis unikaliu architektūriniu stiliumi, bet ir pasinerti į viduramžių atmosferą.

Sakartvelo gamta

Dėmesys taip pat turėtų būti skirtas sakartvelų gamtai. Nacionalinis Mestiaus parkas, įsikūręs Ushba kalno pakrantėje, siūlo įspūdingą kalnų grožį ir malonias pasivaikščiojimo vietas. Kalnų upės, tylios ežerai ir alpinistinės trasos suteiks jums puikią galimybę patirti nuotykius ir įsimintinas akimirkas.

Ir, žinoma, neįmanoma apsieiti be Svanetijos regiono. Tai yra tikras žemės rojus gamtos mylėtojams ir nuotykių ieškotojams. Svanetija garsėja savo įspūdingais aukštakalniais ir senovės bokštų kaimais. Galite išvykti į Mestia, svanų senovės sostinę, kurioje galėsite pasimėgauti senovinės architektūros grožiu ir vietiniais amatais.

Sakartvelas įspudingas ne tik šiltuoju sezonu, tačiau atvyke čia žiema taip pat rasite daug veiklos. Sakartvelas garsėja ir savo slidinėjimo kurotais.

Nepamirštami nuotykiai su Sakartvelu

Pažintinės kelionės Sakartvele (Gruzijoje) siūlo nepamirštamą patirtį, prisotintą istorija, kultūra ir nuostabiais gamtos stebuklais. Nepamirškite pasimėgauti tradiciniais patiekalais ir bendrauti su draugiškais sakartvelais. Ši šalis tikrai paliks jums neišdildomą įspūdį ir prisimintinas akimirkas.