Pliūpsnis žavingos Italijos jūsų namuose. Kaip atnaujinti savo namų interjerą?

0
430

Italija iš kitų Europos šalių išsiskiria ne tik nuostabiu maistu, bet ir išskirtiniu interjero dizainu. Italų įrengti namai išlieka vieni populiariausių ir mėgstamiausių tarp skirtingų kultūrų žmonių. Tobulumas paprastume – taip būtų galima apibūdinti Italijos įkvėptą namų interjerą. Puikiai parinktos interjero detalės ir spalvų žaismas padeda sukurti jaukius namus į kuriuos visada norisi grįžti. Šiame straipsnyje sužinosite kuo šios šalies namų interjeras yra toks išskirtinis.

Šiltas prisilietimas

Italijos įkvėptas interjero dizainas daugeliui asocijuojasi su jaukumu ir šiluma. Italams šeima ir buvimas kartu yra viena didžiausių vertybių, todėl jų namuose visada rasite jaukiai įrengtą svetainę ar virtuvę, kurioje galėtų susėsti visi šeimos nariai. Jaukumo jų namas prideda ir senovinių pastatų bei daiktų saugojimas. Jie nesistengia visko atnaujinti. Toskanos stiliaus namai su baltomis langinėmis ir siaurais kiemeliais yra labai branginami, todėl jų gausa galėsite žavėtis tik šiame krašte.

Cementinės plytelės

Nuostabių raštų plytelės yra vienas iš svarbiausių šios šalies išskirtinumų. Menininkai kuria išskirtinio grožio plytelės, kuriomis puošiamos ne tik namų grindys, bet ir dailinamos lubos. Plytelėmis dažnai būna dekoruojama virtuvė, nes jos nėra sunkiai valomos. Tai puikus būdas įnešti daugiau spalvų ir raštų į savo namus neišleidžiant daug pinigų. Pasirinkite namų kampelį, kuriam trūksta gyvybės ir papuoškite jį išskirtinėmis, italų interjere dažnai sutinkamomis, cementinėmis plytelėmis.

Vonios kambario svarba

Daugelio vonios kambarys nepasižymi išskirtinumu. Čia mums svarbiau erdvės funkcionalumas, o ne grožis. Vis dėlto, Italijoje vonios kambario dizainas yra ne ką mažiau svarbus nei svetainės ar miegamojo. Nedideliame kambaryje jie leidžia pasireikšti savo fantazijai. Tik čia galite išvysti spalvingas vonias, kriaukles ar tualetus. Vis dėlto, svarbu pabrėžti, kad spalvų ir raštų žaismas tarpusavyje yra puikiai suderintas, o tai padaryti gali būti gana sunku.

Šiltos spalvos

Italijai būdingame interjero dizaine nerasite skandinavams būdingo juodos ir baltos spalvų kontrastų. Šiame stiliuje gausiai naudojami šilti atspalviai, kurie suteikia erdvei jaukumo. Ypatingai čia mėgstami skirtingi geltonos, raudonos, rudos ir oranžinės spalvos dekoro elementai. Italai nevengia naudoti ir daug natūralių medžiagų. Pavyzdžiui dideli moliniai vazonai yra neatskiriama šios šalies namų dalis.

Žalieji kampeliai

Italijoje tikrai pamatysite daugybę žaliuojančių lauko terasų. Kiekviename kampelyje žydės nuostabios gėlės. Išnaudoti savo terasą nėra sunku. Svarbiausia įsigyti patogius baldus, kurie leis susodinti šeimos narius ar draugus. Karštomis vasaros dienomis, kai norisi pasislėpti nuo akinančios saulės praverčia natūralios pastogės sukūrimas. Italijoje visi pavėsinių stogai yra sukurti iš žaliuojančių augalų, kurie apsaugo nuo kaitrios saulės. Ieškokite vijoklinių augalų, kurie sparčiai stiebiasi į viršų. Tinkamai juos suformavę galėsite džiaugtis nuostabia lauko terasa!

Atviros erdvės

Norėdami susikurti Italijai būdingą interjerą nesistenkite kiekvienos namų erdvės griežtai atskirti. Stenkitės, kad namuose vyrautų kuo daugiau atviros erdvės. Bendra virtuvės, valgomojo ir poilsio zona gali tapti realybe jeigu kreipsitės į savo srities specialistus. Jeigu nežinote kaip išpildyti savo namų erdvę arba bijote eksperimentuoti apsilankykite https://www.cledemaison.lt/lt. Čia dirbantys interjero specialistai padės rasti geriausią sprendimą.