Retinolio serumai: ką reikia apie juos žinoti?

0
308

Kadangi veido serumai gali būti patys įvairiausi, tai renkantis tinkamą variantą savo veido odai ne visada galite žinoti pačius svarbiausius dalykus. Vienas iš serumų pasirinkimų yra retinolio serumas. Tad jeigu dar iki šiol nesate jo išbandę ir nežinote pačios svarbiausios informacijos apie jį, šis straipsnis yra parengtas būtent taip, kad galėtumėte žinoti pačius svarbiausius dalykus apie šį serumą.

Kaip reikia paruošti veido odą prieš retinolio serumo naudojimą?

Jeigu norite pačio geriausio rezultato, kurį įmanoma pasiekti naudojant retinolio serumą, tuomet reikia nepamiršti, kad oda turėtų būti tinkamai paruošta prieš jo naudojimą. Tad pirmiausia reikėtų pašalinti visus uždegimus, kurie yra veido srityje. Kai bus susitvarkyta su didesnėmis problemomis, prieš jį naudojant visada reikėtų, kad veido oda būtų paruošta. Taip serumas lengviau įsigers į odą ir duos didesnę naudą. Tad ją reikėtų nuplauti, geriau tam naudoti specialias priemonės, vėliau reikėtų naudoti toniką ar kitas panašias priemones. Taip pat verta žinoti ir tai, kad prieš naudojant šį serumą, kremas neturėtų būti tepamas.

Tinkamas retinolio serumo naudojimas?

Kaip ir bet koks produktas taip ir retinolio serumas turėtų būti naudojamas pagal rekomendacijas, kad būtų mažesnė tikimybė sulaukti neigiamo poveikio. Jeigu šis serumas bus naudojamas pirmą kartą, tada jo nereikėtų naudoti kiekvieną dieną. Kadangi per staigus ir per didelis jo naudojimas gali sukelti tam tikrus pabėrimus ar paraudimus. Kad to išvengti, pačioje pradžioje jį galite kelias dienas patepti ne ant veido odos, bet kitos jautresnės vietos. Jeigu šalutinių poveikių nematysite, tuomet galėsite jį tepti ant veido. Tad pradėkite nuo vieno karto per savaitę, o vėliau juos palaipsniui didinkite.

Su kokiais kitais serumais galima jį derinti

Tikriausiai labai dažnai galėsite matyti informaciją, kad tokios rūšies serumas turėtų būti naudojamas vienas, nes taip yra šiokia tokia rizika, kad bus sulaukta neigiamos reakcijos. Tačiau vienas produktas, kuris gali būti naudojamas su šiuo serumu yra vitamino C serumai. Bet juos nereikėtų naudoti vienu kartu. Geriausia, jeigu retinolio serumą naudosite vakare, o serumą su vitaminu C ryte. Taip bus gana ilgas laiko tarpas ir užteks pakankamai laiko suveikti vienoms ir kitoms medžiagoms ir atiduoti veido odai pačias geriausias savybes.