Sidabras: ne tik puošia, bet ir gydo?

0
207

Dažniausiai sidabrinius papuošalus įsigyjame dėl jų grožio, derindami prie aprangos ir panašiai. Tad kartais net negalime susimąstyti, kad jie duoda ne vien tik grožį, bet savyje turi ir naudingų savybių. Tikrai ne vienas žmogus skeptiškai gali žiūrėti į visa tai ir sakyti, kad papuošalas yra papuošalas ir nieko daugiau, tačiau yra tikrai ne vienas pavyzdys, kai sidabrinis papuošalas padėjo sprendžiant tam tikras problemas. Todėl šia tema ir norime daugiau papasakoti šiame straipsnyje.

Kokią naudą gali duoti sidabriniai papuošalai?

Yra įrodyta, kad sidabriniai papuošalai gali duoti ne vieną naudą:

  • Gali sumažinti jaučiamą stresą, nuimti įtampą. Tad jeigu dirbate tokį darbą, kur stresas ir įtampa yra neatsiejami dalykai, tuomet verta pagalvoti apie sidabrinius papuošalus ir juos segėti kasdien, kai einate į darbą. Aišku, iš karto juos užsisegus nereikėtų galvoti, kad staiga streso ar įtampos neliks, darbe galėsite atsipalaiduoti. Poveikis gali būti juntamas palaipsniui.
  • Kadangi kiekvieno žmogaus būdo savybės yra skirtingos, tad tie, kurie yra ypač emociški, aktyvūs, mėgsta garsiai kalbėti, neretu atveju greitai išsenka ir jau dienos pabaigoje neturi jėgų. Būtent tokiems žmonėms yra rekomenduojama segėti sidabrinius papuošalus, nes jie slopins visas emocijas, suteikia harmonijos.
  • Tokio metalo papuošalai itin rekomenduojami jaunimui, nes tikima, kad gali padėti susitvarkyti su emocijomis arba jausmais.

Ar tikrai tai veikia?

Tikrai galima drąsiai sakyti, kad kalbant šiuo klausimu atrastume dvi žmonių kategorijas, kurių nuomonės išsiskirtų. Tai yra viena, kuri sakys, kad sidabriniai papuošalai skirti tik pasipuošti ir organizmui padėti nieko negali, o kiti atvirkščiai – jie tiki, kad sidabras turi gydomųjų galių, todėl kuo puikiausiai gali padėti susitvarkyti su tam tikromis emocijomis arba įvairiais jausmais. Tad toks klausimas yra labai individualus ir kiekvienas gali turėti savo tiesą. Svarbu paminėti ir tai, kad bet kokioje nuomonės pusėje stovėtumėte, bet kokiu atveju, sidabrinius papuošalus turėti yra gerai, nes jais galima pasipuošti, o jeigu dar tikėsite, kad jis ir gydo, sulauksite dar daugiau naudos.

Kokius sidabrinius papuošalus reikia rinkis?

Sidabrinius papuošalus kuo puikiausiai galite įsigyti internetu. Didelis pasirinkimas leis rinktis iš įvairių variantų, todėl kiekvienas galės išsirinkti tokį papuošalą, kurio nori. Dar geras variantas yra ir tas, kad nesvarbu, kokios rūšies rinksitės, tai yra ar auskarus, ar kaklo vėrinius, ar apyrankės, nauda iš sidabro tikrai bus.