Naudingiausi iš šaltalankio gaminami produktai

0
232

Naudingiausi iš šaltalankio gaminami produktai

Šaltalankis yra universalus augalas, nuo seno naudojamas tradicinėje kinų medicinoje, o dabar populiarėja visame Vakarų pasaulyje. Dažniausiai šaltalankiai naudojami kaip aliejus, sultys ir kremai, kurie dėl didelio maistinių medžiagų kiekio yra labai naudingi. Apžvelkime, kiekvieną iš šių produktų atskirai ir pasikalbėkime.

Šaltalankių aliejus

Šaltalankių aliejuje yra daugiau kaip 190 biologiškai aktyvių junginių, jame gausu vitaminų A, C, E, taip pat įvairių riebalų rūgščių, pavyzdžiui, omegų 3, 6, 7 ir 9. Dėl to jis yra neįtikėtinai stiprus antioksidantas, padedantis apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų daromos žalos, kurią sukelia aplinkos veiksniai, pavyzdžiui, saulės spinduliai ir tarša. Be to, jis gali padėti sumažinti uždegimą ir pagerinti odos drėkinimą.

Šaltalankių sultys

Šaltalankių sultyse gausu antioksidantų ir kitų naudingų medžiagų, kurios gali padėti sustiprinti imuninę sistemą ir palaikyti sveiką organizmą. Jose taip pat gausu vitamino C, kuris padeda kovoti su peršalimo ligomis ir į gripą panašiais simptomais. Be to, šaltalankių sultys dėl didelio skaidulų kiekio gali padėti skatinti sveiką virškinimą. Galiausiai, jose yra svarbiausių vitaminų, tokių kaip A ir E, kurie kartu maitina organizmo ląsteles ir užtikrina tinkamą jų funkcionavimą.

Šaltalankių kremai

Šaltalankių kremai intensyviai drėkina odą, o dėl didelio vitamino C kiekio pasižymi senėjimą stabdančiomis savybėmis. Jie taip pat pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, padedančiomis išvengti ankstyvo senėjimo, kurį sukelia tokie aplinkos veiksniai . Be to, jie gali padėti sumažinti uždegimą ir skatinti ląstelių regeneraciją, todėl oda išlieka jaunatviška ir gyvybinga. Norite būti gražūs? Išmėginkite šiuos produktus.

Kiekvienas gali rasti sau tinkamą produktą

Nesvarbu, kokiu pavidalu – aliejumi, sultimis ar kremu – vartojate šaltalankių produktus, nes jų sudėtyje yra daug maistingųjų medžiagų. Aliejaus ir sulčių galite įsigyti Vitberry.lt elektroninėje parduotuvėje Taigi, kad ir kokie būtų jūsų poreikiai, tikrai rasite jums tinkamą produktą. Naudodamiesi šiais universaliais produktais iš šaltalankių, galite lengvai gauti naudos.

Kodėl gi jų neišbandžius šiandien? Mėgautis natūralia šaltalankių nauda sveikatai dar niekada nebuvo taip paprasta.