SEO paslaugos: Kaip sutvarkyti tinklapio greitį?

0
434

Jei susiduriate su lėtos svetainės problemomis, gali būti sunku nustatyti jų priežastį. Laimei, yra SEO paslaugos ir specialistų įmonės, kurios gali padėti diagnozuoti ir išspręsti problemą. Šiame tinklapio įraše aptarsime tai plačiau. Taip pat parašysime kaip tai sutvarkyti.

Kodėl Jūsų tinklapis lėtai veikia?

Viena iš dažniausių lėto svetainių veikimo priežasčių yra prastas serverio atsako laikas. Dažnai taip nutinka dėl išteklių trūkumo, pavyzdžiui, jei jūsų svetainė talpinama bendrajame serveryje, gali neužtekti išteklių visoms gaunamoms užklausoms apdoroti. Norėdami išspręsti šią problemą, turėtumėte apsvarstyti galimybę pakeisti hostingo planą arba pereiti prie specialaus serverio. Taip pat galite apsvarstyti galimybę naudoti turinio pristatymo tinklą (CDN), kuris gali padėti tolygiau paskirstyti duomenų srautą keliuose serveriuose.

Kita galima lėto svetainės veikimo priežastis – dideli paveikslėliai ar kiti medijos failai. Vaizdai ir kiti medijos failai gali užimti daug duomenų srauto pralaidumo ir gerokai sutrumpinti puslapio įkėlimo laiką, jei jie nėra tinkamai optimizuoti. Norėdami išspręsti šią problemą, turėtumėte apsvarstyti galimybę naudoti vaizdų suspaudimo įrankį, kad sumažintumėte failų dydį prieš įkeldami juos į svetainę.

Dar viena dažna lėto svetainės veikimo priežastis yra prastai užkoduoti scenarijai ir įskiepiai. Neefektyviu kodu parašyti įskiepiai ir nereikalingos funkcijos, kurios gali nereikalingai prailginti krovimo laiką, taip pat sukurti svetainės saugumo spragų. Norėdami išspręsti šią problemą, turėtumėte apsvarstyti galimybę kreiptis į patyrusį tinklapių kūrėją, arba SEO paslaugas atliekantį specialistą, kad jis peržiūrėtų esamą svetainės kodą ir prireikus atliktų reikiamus pakeitimus ar atnaujinimus. Ypač svarbu laiku atnaujinti visus įskiepius ir scenarijus, kad užtikrintumėte optimalų svetainės veikimą ir saugumą.

Gali būti ir kitos įvairios problemos, dėl kurių jūsų svetainė gali būti lėta. Tai gali būti spartinančiosios atminties trūkumas, serverio klaidos arba neteisingi konfigūracijos nustatymai. Jei nesate tikri, kokia tai problema, geriausia kreiptis į patyrusį SEO specialistą, arba į profesionalias SEO paslaugas teikiančią agentūrą, kuri gali ištirti ir nustatyti problemą.

Kaip greitis įtakoja svetainės reitingavimą paieškoje?

Svetainės greitis yra vienas svarbiausių veiksnių, į kuriuos atsižvelgia paieškos sistemos, reitinguodamos svetaines. Tikėtina, kad lėtai kraunamos svetainės paieškos rezultatų puslapiuose bus reitinguojamos žemiau. Tai reiškia, kad jei jūsų svetainė yra lėta, ji nebus rodoma taip aukštai Taip galite prarasti potencialius klientus ir pardavimus.